TAŞIMACILIKTA GÜVEN VE KALİTE

TAŞIMACILIKTA GÜVEN VE KALİTE

Riskli ve stresli bir işlem olarak değerlendirilen nakliye hizmetlerinde seçilecek firma büyük öneme sahiptir. Uzun yıllardır hizmet veren Ata evden eve taşımacılık firmamız ile her türlü nakliye hizmeti sağlamaktayız. Evden eve nakliye işlemlerinde tercih edilen geniş araçlarımız olduğu gibi daha küçük taşımacılıklarda tercih edilmesi uygun olan araçlarımızda bulunmaktadır. Yapılacak işlemlerin kalitesi de üst seviyededir. Firmamız ile iletişim kurulmasından sonra istenilen tarihte taşımacılık hizmeti terine getirilmektedir. Uzman kişilerden oluşan ekibimiz sadece taşıma işlemlerinde değil, paketleme, düzenleme, monte gibi işlemlerde de yardımcı olmaktadır.

Taşıma işleminde eşyaların zarar almaması için paketlemenin son derece sağlıklı yapılması gereklidir. Bunun içinde firmamız tarafından yüksek güvenlikli ambalajlar tercih edilmektedir. Bunların dışında eşyaların köşelerine sarılan streç filmler sayesinde de çarpma gibi durumların olmaması sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik işlemleri ve beyaz eşya sökülmesi de yine Ata taşımacılık ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Kolileme işlemlerinde ise küçük ve büyük ölçü ayrım vardır. Çok daha ağır ve küçük boyutlu olan eşyaların kolilemesinde daha sıkı olunması gereklidir. Ayrıca kırılabilir durumda olan eşyaların paketlenmesi de çok daha dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Yüksek katlı binalardan yapılacak Ata nakliye işlemlerinde ise asansörlü düzeneğinde kurulması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çok daha kısa sürede işlemin sonuçlanmasını sağlayan düzeneğin kurulumu da dikkatli bir şekilde balkon bölümüne yapılmaktadır. Eşyaların daha güvenli bir şekilde inmesi de böylelikle sağlanmaktadır.

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir